Вітаємо Верхоляк Марію Романівну!

13.10.2021 | 09:49

11 жовтня 2021 року в Актовій залі з нагоди відзначення Дня Львівського університету відбулась урочиста зустріч Ректора з працівниками ЛНУ ім. Івана Франка. Захід відбувся з дотриманням карантинних обмежень.

Під час зустрічі Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник привітав присутніх з Днем Університету та подякував усім за самовіддану працю. Зокрема, Володимир Петрович, звертаючись до присутніх, висловив переконання, що місія Університету – творити середовище, яке закладає генотип державності і української ідентичності – була і залишається найважливішим завданням у роботі всього нашого колективу.

«Університет державницький за своєю суттю та національний за своїм спрямуванням. Він робить все для того, аби зберігати і розвивати українську мову та національну культуру. Запорукою усіх досягнень є Ваша відповідальна самовіддана праця, яка засвідчує, що Університет розвивається  у відповідності до динаміки нашого часу», –  наголосив Володимир Петрович і з-поміж іншого відзначив, що колектив Університету акредитував і постійно оновлює 256 освітніх програм.

Надалі  Ректор відзначив подяками працівників Львівського університету за багаторічну сумлінну працю та вагомі здобутки у науково-педагогічній або професійній діяльності. Серед нагороджених і викладач циклової комісії педагогічно-психологічних та соціальних дисциплін Верхоляк Марія, викладач-методист.

https://lnu.edu.ua/vidbulas-urochysta-zustrich-rektora-z-predstavnykamy-universytetskoi-spilnoty/