Вітаємо студентів Коледжу-переможців І етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

20.12.2023 | 11:31

19 грудня 2023 року відбулося засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка, на якому  Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник привітав студентів Університету, які стали переможцями І етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та І етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, і вручив їм грамоти. Зазначимо, що переможцями І етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали п’ятеро студентів Університету і четверо студентів ВСП «Педагогічний фаховий коледж»:

Рудницький Ярослав І курс природничий напрям,

Краєвська Юлія-Марія І курс спеціальність 013 Початкова освіта

Іваневич Марія – ІІ курс спеціальність 012 Дощкільна освіта

Козак тетяна -І курс спеціальність 012 Дошкільна освіта

Вітаємо студентів та викладачів української мови Ланцуту З.Я. та Соболевську О.Б.!

За матеріалами  прес-центру Університету