Вітаємо Подановську Галину Володимирівну із захистом дисертаційного дослідження

19.09.2021 | 16:33

Вітаємо Подановську Галину Володимирівну із захистом  дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (українська мова)!

Бажаємо подальших творчих успіхів та професіних звершень!!

“Хочу висловити щиру подяку голові вченої спеціалізованої ради Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка – доктору пед. наук, професору, завідувачці кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Задорожній І. П. та високоповажним членам вченої ради ТНПУ ім. В. Гнатюка Вільчинській Т.П., Штонь О.П., Дроздовій І.П., Дребет В.В., Зєні Л.Я., Котик Т. М., Лабінській Б. І., Микитенко Н.О., Палихаті Е.Я., Радчук Г.К., Струганець Л.В., Головатій Л.М., Дацків О.П., Нацюк М. Б.; опонентам – доктору педагогічних наук, доценту Гроні Н.В. та кандидату педагогічних наук, доценту Собко В.О. за співпрацю і підтримку, наукові поради.
Висловлюю щиру подяку своєму науковому керівнику – кандидату педагогічних наук, доценту кафедри початкової та дошкільної освіти ЛНУ ім. І.Франка Стахів М.О.
Окрема подяка завідувачці кафедри української мови та методики її навчання – кандидату філологічних наук, доценту Петришиній О.І.
І безумовно, велика подяка керівництву та колегам із Відокремленого структурного підрозділу ” Педагогічний фаховий коледж ЛНУ імені Івавнв Франка” та факультету педагогічної освіти!
Дякую моїй групі підтримці – Надії Ростикус, нехай на відстані, але я відчувала підтримку і це надавало мені сил! Любові Леськів, дякую, що була поруч, для мене це дуже важливо  Дякую чоловіку , батькам та рідним за терпіння, взаєморозуміння, підтримку.
Дякую Вам усім за те, що повірили у мене, підтримували, мотивували!!!”