Участь у V Всеукраїнському конкурсі есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко»

03.04.2023 | 14:20
Відбувся V Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко»
Конкурс мав на меті популяризацію творчої спадщини Тараса Шевченка, актуалізацію пам’яті про Кобзаря та його ролі у закладанні духовних основ української нації.
До участі в Конкурсі долучилось 3309 учасників, представлено 2983 заклади освіти загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.
Дякуємо Діані Мандат, Олені Гураль, Софії Щутяк, студентам 1 курсу спеціальності “Початкова освіта” та Марії Іваневич, студентці 1 курсу спеціальності “Дошкільна освіта” за участь у Конкурсі та якісні роботи, оцінені високими балами.
Вітаємо Діану Мандат, яку нагородили дипломом ІІІ ступеня.
Бажаємо усім знаходити нові джерела для натхнення,
творчого злету думок та успішної самореалізації !
Оксана СОБОЛЕВСЬКА, викладач української мови