Відзначення Дня вишиванки у Коледжі
16 травня 2024 року студенти та викладачі Коледжу традиційно зібралися разом, щоб відсвяткувати День Вишиванки. Разом ми створили атмосферу патріотизму та національної гордості, вдягнувши українські вишиванки та влаштувавши флешмоб. А за ініціативи Студентської ради провели опитування, де дізналися Що для інших означає вишиванка.
Хочемо щиро подякувати усім, хто сьогодні приєднався до наших заходів.
Дякуємо нашим Захисникам, що маємо можливість носити традиційний одяг і проживати мирний день! Поширюйте вашу любов до української культури та пишайтеся своїми традиціями!
![🥰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
Діана Іващишин, голова Студради Коледжу
Більше фото і відео переглядайте на сторінках Коледжу у соціальних мережах