Відзначення 152-ої річниці від дня народження Михайла Грушевського

08.10.2018 | 15:35

Уже   20 років Педагогічний коледж Львівського національного університету імені Івана Франка співпрацює з Державним меморіальним музеєм Михайла Грушевського у Львові.

От і цього року, а саме у  п’ятницю, 28 вересня 2018 року, викладачі та студенти (групи ДШВ-21,22, ШКД-11, викладч історії Івах О.С.)  Коледжу традиційно взяли участь в урочистих  заходах, присвячених видатному історику.

У межах заходів біля пам`ятника першому Президентові зібрались представники влади, громадські діячі. Присутні вшанували пам`ять Михайла Грушевського покладанням квітів та спільно виконали Державний гімн України. Супроводжувала урочистості Державна заслужена хорова капела України «Трембіта».

У Музеї  відбулось відкриття виставки “У вінок пам’яті Матері “Просвіті” (на фондових матеріалах музею) та презентація матеріалів про Товариство “Просвіта”, його значення для української громади 150 років тому і зараз,а також  про Михайла Грушевського та його зв’язки з Товариством.

Сенич Г.Б., завідувач лабораторії