Відкрита практика у СЗШ №21 м.Львова

06.12.2017 | 13:06

5 грудня 2017 року відбулася відкрита практика у СЗШ № 21 м. Львова. Адже, діяльність студентів у період педагогічної практики є аналогом професійної діяльності вчителя, що здійснюється в реальних умовах роботи навчально-виховних закладів. Студенти  Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка  групи ШКВ – 22, Марія Бурда та Крістіна Валентир мали можливість відчути себе на майбутньому робочому місці вчителя, провівши відкриті уроки з математики та літературного читання, закріпити набуті в Коледжі теоретичні знання у вигляді практичних навичок, застосовувати знання для організації і здійснення навчально-пізнавального процесу  молодших школярів, вміння використовувати інноваційні та інформаційно-комунікаційні технології навчання.

Велика дяка вчителям Козуб Р.В та Забавчук Л.В за допомогу у підготовці студентів до проведення відкритих  уроків та керівнику підгрупи практикантів Ю.Б.Паробію.

Завідувач навчально-виробничою практикою Н.Сірант