Відбувся захист соціально-педагогічної практики студентів 2 курсу спеціальності 231 Соціальна робота

03.01.2024 | 15:51
27 грудня 2023 року відбувся захист соціально-педагогічної практики студентів 2 курсу спеціальності 231 Соціальна робота Відокремленого структурного підрозділу “Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка”.
Мета практики -ознайомлення студентів зі специфікою соціально-педагогічної діяльності у загальноосвітніх навчальних закладах; з різними видами соціальної діяльності у відділеннях соціальної роботи Центру соціальних послуг “Джерело”. Студенти 2 курсу спеціальності Соціальна робота проходили практику у відділеннях соціальної роботи Залізничного, Личаківсько-Галицького, Сихівського , Шевченківського районів та у загальноосвітній школі 42 м. Львова. Студенти-практиканти групи ДШС-21(Христина Боднар, Адріана Гудзь, Адріана Індруська, Олег Ковпак, Юліан Михайлишин, Валентина Судома, Христина Шелевій, Софія Щутяк) поглибили і вдосконалили теоретичні знання; усвідомили специфіку соціальної та соціально-педагогічної діяльності; освоїли сучасні технології соціальної та соціально-педагогічної роботи.
На заліку поділились досвідом проходження практики, своїми першими досягненнями, емоціями. Студенти щиро вдячні Василина Сафарова, Богдана Юренц, Ольга Скварко, Наталія Савіцька, Вікторія Семків та заступниці директорки Центру соціальних послуг “Джерело” Ольга Малик.
Щиро вдячні за допомогу, підтримку Оксана Дупелич соціальному педагогу середньої загальноосвітньої школи 42 м.Львова, голові методичного об’єднання соціальних педагогів Личаківського району.
Марія Верхоляк, викладач -методист