Відбувся захист професійно-орієнтованої практики студентів першого курсу спеціальності “Соціальна робота”

28.05.2024 | 14:41
27 травня 2024 р. відбувся захист професійно-орієнтованої практики студентів першого курсу спеціальності “Соціальна робота”.
Метою професійно-орієнтованої практики є набуття студентами досвіду самостійного прийняття управлінських рішень та опрацювання методики їх реалізації, поглиблення теоретичних знань у соціально-трудовій сфері, отримання практичних навиків та вмінь.
Практиканти мали можливість детально проаналізувати діяльність закладів соціальної сфери, охорони здоров’я та освітніх закладів з керівником. Вони провели дискусії, обговорили найважливіші аспекти роботи цих установ і представили свої висновки.
Щиро вдячні Івах Оксані Стефанівні за змістовне, пізнавальне та цікаве проведення практики!
                                                                                    Діана Іващишин, студентка