Відбувся захист практики студентів спеціальності 013 Початкова освіта

26.05.2024 | 20:19
Важливим етапом у підготовці  вчителя початкових класів закладу загальної середньої освіти, формуванні особистості
конкурентоспроможного фахівця готового до роботи з дітьми молодшого шкільного віку є педагогічна практика.
24 травня 2024 року  відбувся захист практики студентів групи ШКВ-11 (база  проходження практики ПШ “Дивосвіт”) – керівник підгрупи практикантів, Галата Д.Р.
Під час проходження практики виконано багато видів робіт: спостереження уроків, участь у заходах, Результати своєї праці відобразили у щоденниках, презентаціях та доповідях. Цей досвід є важливою складовою професійного становлення, який дає впевненість у власних силах.
Хочемо висловити свою подяку вчителям, дирекції школи та керівнику педагогічної практики Галаті Діані.

Вероніка Яремко, студентка групи