Відбувся ярмарок молодіжного підприємництва «Junior EXPO» Junior EXPO

24.04.2023 | 11:23

23 квітня відбувся Ярмарок молодіжного підприємництва «Junior EXPO» Junior EXPO, де 40 студентських та унівських міні-компаній закладів коледжів і ПТО Львівщини і Буковини вперше презентували свою продукцію та командні розробки. Наша команда Water Space (студенти спеціальностей «Екологія» та «Комп’ютерні науки») успішно презентували свої послуги по аналізу води. Дорослі(чи люди?) активно підходили і цікавились послугами нашої команди, заходили на наш сайт , розлядали карту, що створена членами команди – студентами комп’ютерних наук, де внесені результати досліджень наших екологів. Діти із задоволенням прийняли участь у майстер-класі, які провели студенти-екологи, і мали моживість переконатися, наскільки важливо вживати безпечну для здоров’я і життя воду. У планах команди – створення мобільного додатка.

Більше інформації можна переглянути на нашому сайті та інстаграм сторінці.
Дякуємо організаторам  Ярмарку, ЛОДА      і проєкту вд JA Ukraine.

Химочка Галина, викладач