Відбувся виховний захід до Дня працівників соціальної сфери на тему:” Милосердя і доброта- людства два крила”.

19.11.2021 | 22:55

11 листопада у Педагогічному фаховому коледжі ЛНУ імені Івана Франка на спеціальності “Соціальна робота” відбувся виховний захід до Дня працівників соціальної сфери на тему:” Милосердя і доброта- людства два крила”.

Мета заходу: отримати знання з питань соціально- педагогічної діяльності соціального працівника/педагога в різних сферах праці та життя людей, викликати почуття радості та пізнання, замислитися над сенсом життя та усвідомити велику відповідальність соціального працівника/педагога за долю майбутніх поколінь.

Начальник відділу організації навчальних заходів для сімейних форм виховання ЛОЦСС Наталя Тибура на високому професійному рівні провела лекцію для студентів спеціальності “Соціальна робота” на тему:”Діяльність центрів соціальних служб Львівської області.”

Викладач Марія Верхоляк

Вітання групи ДШС-21 : https://www.facebook.com/100056218771509/videos/232119489021450