Відбувся відкритий захист виробничої здобувачами спеціальності 013 Початкова освіта

28.03.2024 | 16:15
26 березня 2024 р. студентки групи ШКВ – 21 захистили переддипломну виробничу практику.
Дівчата поділилися своїм досвідом проходження практики, розповіли про роботу з дітьми, комунікацію з вчителями та адміністрацією шкіл.
Керівник підгрупи практикантів Сулим Ольга Іванівна.
• Джавала Ірина Миколаївна – Початкова школа №53 Львівської міської ради.
• Мандат Діана Назаріївна – Початкова школа №53 Львівської міської ради.
• Кохан Лілія Романівна – Початкова школа №53 Львівської міської ради.
• Гураль Олена Володимирівна –
• Шевчук Марія Володимирівна –
Стоківська філія Свірзького ліцею Бібрської міської ради Львівського району Львівської області.
•Слука Юлія Сергіївна – Мервичівський заклад загальної середньої освіти I-II ступенів Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.
Керівник підгрупи практикантів Галата Діана Романівна.
• Пархомович Олена Сергіївна – Відокремлений підрозділ “Приватний заклад загальної середньої освіти початкова школа ”Дивосвіт” м.Львова.
• Мозіль Богдана Михайлівна – Відокремлений підрозділ “Приватний заклад загальної середньої освіти початкова школа ”Дивосвіт” м.Львова.
• Савка Юлія Олегівна – Комунальний заклад Солонківської сільської ради «Ліцей ім. Героя України Миколи Паньківа».
• Кирилейса Ольга Андріївна – Середня загальноосвітня школа №1 м.Львоова.
• Вегера Надія Володимирівна – Підзвіринецький заклад загальної середньої освіти.
• Годован Софія Василівна –
Бортківський заклад загальної середньої освіти I-II ступенів.
                                                                                 Ірина Джавала, студентка