Відбувся теоретико-методичний семінар “Реформи в дошкіллі через призму сучасних викликів”, присвячений Всеукраїнському дню дошкілля та 150-річчю навчального закладу

16.10.2020 | 13:04
15 жовтня 2020 року в Педагогічному фаховому коледжі ЛНУ імені Івана Франка відбувся теоретико-методичний семінар “Реформи в дошкіллі через призму сучасних викликів”, присвячений Всеукраїнському дню дошкілля та 150-річчю навчального закладу.
Захід відбувся  дистанційно на платформі Microsoft Teams.
З вітальним словом до учасників  звернулась  Сурмач Оксана Іванівна, кандидат історичних наук, доцент, директор Педагогічного фахового коледжу.

Під час семінару були висвітлені такі питання:

Реформи в дошкіллі: діяльність Українського інституту розвитку освіти

Кос Леся Володимирівна, викладач фахових дисциплін дошкільної освіти, викладач-методист, голова циклової комісії Педагогічного фахового коледжу; асистент кафедри початкової та дошкільної освіти ЛНУ імені І.Франка.

Проєктна діяльність у дошкільному та молодшому шкільному віці

Лозинська Світлана Вікторівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової та дошкільної освіти ЛНУ імені І.Франка.

Проц Марта Орестівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової та дошкільної освіти ЛНУ імені І.Франка.

STREAM – освіта для дошкільників

Нестер Мар’яна Володимирівна,  викладач фахових дисциплін дошкільної освіти Педагогічного фахового коледжу.

STREAMосвіта: від теорії до практики

Яцун Мар’яна Олександрівна, вихователь – методист ЗДО «Барвінок», м.Львова

Здоров’я дітей в умовах сучасних викликів

Нежура Тетяна Володимирівна, викладач фахових дисциплін дошкільної освіти Педагогічного фахового коледжу; асистент кафедри початкової та дошкільної освіти ЛНУ імені І.Франка

Шляхи модернізації музичного розвитку дітей дошкільного віку

Каспрук Ірина Миколаївна, викладач музики та методики музичного виховання, викладач-методист Педагогічного фахового коледжу.

Забезпечення доступності освітнього середовища дітей з особливими освітніми потребами

Колобич Оксана Петрівна, викладач психології, викладач-методист Педагогічного фахового коледжу.

Види нетрадиційних вправ у музично-ритмічній діяльності дітей дошкільного віку

Трачук Світлана Олександрівна, викладач ритміки та основ хореографії, старший викладач Педагогічного фахового коледжу.

Дякуємо організаторам та учасникам семінару!

Кос Л.В., голова циклової комісії викладачів фохових дисціплін дошкільної освіти

Більше фото: https://www.facebook.com/groups/869944306398718