Відбувся семінар до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії

26.04.2023 | 19:26

«Вийшов вранці у сад, чогось не вистачає, якогось знайомого звуку.

Жодної бджоли. Не чутно жодної бджоли! Жодної! Що? Що таке? І на другий день вони не вилетіли. І на третій. Потім нам повідомили, що на атомній — аварія, а вона поруч. Але довго ми нічого не знали. Бджоли знали, а ми ні…».

Уривок із книги

Світлани Алексієвич «Чорнобильська молитва»

26 квітня 2023 року в коледжі відбувся семінар до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії, який розпочався зі вступного слова викладача коледжу Луцишин Олени Зіновіївни та хвилини мовчання.

Захід продовжила викладач Стельмащук Соломія Яремівна і студенти спеціальностей Екологія та Комп’ютерні науки. Окрім цікавих доповідей, які підготували студенти про Вибух на Чорнобильській електростанції, про Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник, про Туризм і стакерів, про Чорнобиль в час рашистської окупації тощо, учасники переглянули трек до міні-серіалу HBO «Чорнобиль» та прослухали декламування власного віршу, написаного спеціально для сьогоднішнього семінару, студентки другого курсу Ховзун Руслани.

Олена ЛУЦИШИН викладач