Відбувся круглий стіл “Партнерство роботодавця та закладу фахової передвищої освіти: підготовка конкурентоспроможного фахівця у галузі соціальної роботи”

14.11.2022 | 20:42
08 листопада 2022 року циклова комісія педагогічно-психологічних  та соціальних  дисциплін  ВСП”Педагогічний фаховий коледж ЛНУ імені Івана Франка” провела круглий стіл “Партнерство роботодавця та закладу фахової передвищої освіти:підготовка конкурентоспроможного фахівця у галузі соціальної роботи”.
Учасників заходу привітала Оксана СУРМАЧ,кандидат історичних наук,доцент,в.о.директора Коледжу.
З освітньо-професійними програмами підготовки фахового молодшого бакалавра спеціальності 231 Соціальна робота ознайомила Ольга СУЛИМ,заступник директора з навчально- виховної роботи.
Виступили :
“Компетентність -динамічна комбінація знань,умінь і практичних навичок здобувачів освіти”- Романа МИХАЙЛИШИН,голова цикловох комісії педагогічно-психологічних і соціальних дисциплін.
“Соціальна педагогіка у сучасному освітньому просторі”- Марія ВЕРХОЛЯК, викладач фахових дисциплін соціальної роботи.
Особливості надання соціальних послуг в період війни висвітлила Наталія ТИБУРА,начальник відділу організації навчальних заходів для сімейних форм виховання ЛОЦСС, випускниця Коледжу.
Про специфіку роботи соціального педагога загальноосвітнього закладу освіти в сучасних умовах розповіла Оксана ДУПЕЛИЧ,голова РМО соціальних педагогів Личаківського району,соціальний педагог СЗШ 42 м.Львова.
Враженнями про професійну діяльність на посаді соціального педагога поділилася Діана-Марія ЦІХОЦЬКА ,випускниця Коледжу,а нині здобувач спеціальності соціальна робота факультету педагогічної освіти ЛНУ імені Івана Франка.
Анна ХВОРОСТЕНКО,здобувач 2-го курсу соціальної роботи прочитала авторського вірша про професію соціального педагога.
Галина ПІХ,ІринаГРЕБЕННІКОВА,працівники бібліотеки організували виставку літератури зі соціальної педагогіки/соціальної роботи.
Учасники круглого столу поділилися думками щодо якості освіти у підготовці конкурентоспроможного фахівця на ринку праці.
                                                                                  Михайдишин Р.Р. голова циклової комісії  педагогічно-психологічних  та соціальних  дисциплін