Відбувся англомовний квест до Дня Університету

06.10.2023 | 11:21

5 жовтня 2023 року відбувся традиційний англомовний квест для першокурсників у рамках заходів Welkom

week. Цього року він був присвячений Дню Університету. У квесті взяли участь студенти 1 в 2 курсів,
організатор заходу - Сорока Галина Михайлівна, викладач іноземної мови.

” Студентське життя – воно таке різноманітне. Сьогодні другокурсники разом із Сорокою Галиною Михайлівною організували англомовний квест до Дня Університету . Завдяки цьому ми мали чудову практику спілкування та слухання англійською мовою. Засвоювали нові, цікаві слова і факти. Першокурсники вміло відгадували кожен куточок Львова, який був закарбований у словах. Разом ходили від однієї локації до іншої. Взяли в дорогу хороший настрій і свій “рюкзачок” знань. На завершення заспівали “Ой у лузі червона калина”! В результаті отримали нові знайомства і багато чудових емоцій!🇺🇦” Іваневич Марія, студентка 2 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Сенич Галина, завідувач лабораторії

Більше фото і відео можна переглянути на сторінці Коледжу у фейсбуці.