Відбулись зустрічі фахівців управління Служби якості освіти у Львівській області із здобувачами, роботодавцями та викладачами Коледжу

10.06.2024 | 10:00

У Відокремленому структурному підрозділі «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка» фахівцями управління Служби якості освіти у Львівській області  та експертами проводиться постакредитаційний моніторинг освітньо-професійної програм “Початкова освіта” спеціальності 013 Початкова освіта, “Дошкільна освіта” спеціальності 012 Дошкільна освіта,  «Соціальна педагогіка» спеціальності 231 Соціальна робота.

У процесі  перевірки відбулись зустрічі із здобувачами, роботодавцями та викладачами  відповідних освітньо-професійних програм.