Відбулись захисти педагогічної практики здобувачів спеціальності 012 Дошкільна освіта

03.01.2024 | 15:41
“Ось і завершився перший
семестр нашої педагічної (ознайомчої) практики, де ми дуже багато
цікавого та нового для
себе навчилися, а головне
зрозуміли що ми обрали саме ту спеціальність про яку завжди мріяли.
Педагогічна (ознайомча) практика проходила у закладі дошкільної освіти ясла – садок №67 м.Львова.
Хочемо висловити щиру подяку нашим найкращим вихователям, методисту та дирекції ЗДО.
Також, дякуємо керівнику практики Мар’яні Нестер”.
Юлія Костюк, студентка І курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта
” У ЗДО №51 м.Львова відбулись Новорічно -Різдвяні свята.Якими зворушливими були виступи малят. А створити справжню казку для них допомогли студенти групи ДШВ-11 ВСП “Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка”, які проходять практику в цьому закладі (методист Каспрук І.М.)
У ролі чарівної Зими виступили Гуряк Мар’яна (у середній групі)та Греськова Вікторія (у молодшій групі ). Веселий Гномик,у  ролі Витвицької Вероніки ,завітав до молодшої групи, а ніжна Попелюшка зачарувала діточок середньої групи. Це були чудові свята і дебют наших дівчат, з яким вони прекрасно впоралися.
Бажаємо їм подальших творчих успіхів.Вітаємо усіх з прийдешнім Новим Роком і бажаємо Перемоги і Мирного неба”.
Марія Костів, студентка 1 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта