Відбулись заходи до Міжнародного дня захисту дітей

03.06.2024 | 15:38
Щороку, у перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – найпрекраніше свято радості та надії.
31 травня 2024 р. у ВСП «Педагогічний фаховий коледж ЛНУ імені Івана Франка» відбувся круглий стіл до Міжнародного дня захисту дітей , у якому взяли участь здобувачі першого курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта, викладачі циклової комісії фахових дисциплін дошкільної освіти, в.о.директора Коледжу Оксана Сурмач та начальник відділу моніторингу та позапланового контролю управління Державної служби якості освіти у Львівській області, магістр педагогічних наук Тарас Ілечко.
Метою заходу було висвітлення та обговорення питань дотримання прав та охорони здоров’я дитини, усвідомлення майбутніми вихователями іх ролі у формуванні особистості дитини.
Провела зустріч викладач циклової комісії фахових дисциплін дошкільної освіти, керівник групи Мар’яна Нестер

Також відбувся захід на базі практики, а саме СЗШ№55 м.Львова. Підгрупа студентів групи ШКВ-11 з керівником практики  Бачею О.В. організували і провели святковий конкурс малюнка на асфальті «Наша творчість тобі, Україно!»  з врученням призів і грамот!

Це був неймовірний досвід для студентів і захопливо для дітей!
Щиро дякуємо за можливість подарувати радість дітям!
Нехай усі діти на планеті будуть здорові, живуть під мирним небом і мають поряд люблячих батьків!