Відбулося засідання атестаційної комісії І рівня Відокремленого структурного підрозділу “Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка”

26.03.2022 | 09:57

24 лютого 2022 року  відбулося засідання атестаційної комісії І рівня Відокремленого структурного підрозділу “Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка”.

У порядок денний було включено питання:

1.Про проведення атестації у період воєнного часу.

1. Про атестацію педагогічних працівників.

Атестаційна комісія відповідно до затвердженого графіка роботи вивчила педагогічну діяльність викладачів, які атестувалися, шляхом відвідування навчальних занять, позанавчальних заходів, визначення рівня навчальних досягнень здобувачів освіти з предметів, що викладає педагогічний працівник; ознайомилися з навчально-методичним і науковим доробком.

Сурмач О. І., кандидат історичних наук, доцент, голова атестаційної комісії, в.о. директора ВСП “Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка” ознайомила присутніх з Указом Президента України “Про введення воєнного стану в Україні”,  наказами, листами МОН, департаменту освіти і науки ЛОДА, Львівського національного університету імені Івана Франка щодо особливостей проведення атестації у воєнний період.

Атестувалося 11 викладачів педагогічного, правничо-природничого відділення.

Усі викладачі сумлінно підготувалися до атестації. У представлених матеріалах висвітлили усі напрями освітнього процесу в світлі сучасних вимог і положень.

Членами атестаційної комісії відзначений ґрунтовній навчально-методичний і науковий доробок педагогічних працівників.

Рішенням атестаційної комісії І рівня Відокремленого структурного підрозділу “Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка” порушено клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня департаменту освіти і науки ЛОДА про відповідність раніше присвоєної кваліфікаційної категорії “спеціаліст вищої категорії” та педагогічного звання “викладач-методист”, присвоєння кваліфікаційної категорії “спеціаліст вищої категорії”, присвоєння педагогічного звання “викладач-методист” ( 9 викладачів).

Романа Михайлишин,

методист навчально-