Відбулося засідання атестаційної комісії Ⅰ – го рівня

04.04.2023 | 21:51

23 березня 2023 року відбулося засідання атестаційної комісії Ⅰ – го рівня ВСП ”Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка”.

Атестацію проходили педагогічні та бібліотечні працівники.

Атестація – це система заходів, спрямованих на всебічне комплексне оцінювання діяльності, за якою визначають відповідність займаній посаді, рівень кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

Засідання атестаційної комісії відкрила Оксана Сурмач, голова атестаційної комісії, кандидат історичних наук, доцент, в.о. директора ВСП “Педагогічний фаховий  коледж Львівського національного університету імені Івана Франка”.

З порядком денним ознайомила Романа Михайлишин, секретар атестаційної комісії, методист навчально-методичного підрозділу.         Працівники Коледжу підготували презентації-портфоліо, в змісті яких висвітлили свою професійну діяльність у міжатестаційний період, враховуючи нормативно-правові документи, сучасні інноваційні тенденції освітнього процесу, парадигми, концепції, стандарти, реформи.

Атестаційна комісія, керуючись відкритістю, колегіальністю, гуманним і доброзичливим ставленням до працівників, які атестувалися, об’єктивно оцінила професійну діяльність педагогічних і бібліотечних працівників за міжатестаційний період. Члени атестаційної комісії відзначили фахову компетентність, ріст педагогічної майстерності, розвиток творчої ініціативи, якісне забезпечення ефективності освітнього процесу, вагомий науково-методичний  доробок.

Оксана Сурмач, голова атестаційної комісії, кандидат історичних наук, доцент, в.о. директора ВСП “Педагогічний фаховий  коледж Львівського національного університету імені Івана Франка” зазначила відповідність заявленим кваліфікаційним категоріям і педагогічному званню “викладач-методист”, подякувала за високий рівень підготовки до атестації, побажала професійного росту.

атестація 2023