Відбулось свято ” Особливості святкування Різдва у країнах світу” іноземними мовами

23.12.2023 | 11:38
Рідзво – одне із наймагічніших свят, яке ми любимо ще з самого дитинства. Саме на Різдво здійснюються наші найзаповітніші мрії. З Різдвом пов’язано багато традицій та обрядів.
Сьогодні ми поринули в справжню Різдвяну англомовну казку! Студенти різних груп та курсів, разом з викладачами англійської мови Сорокою Г. М., Поляник О. І., Гульченко С. Г. підготували подорож країнами світу.
Нам вдалося побувати у Німеччині, Великій Британії, США, Швейцарії, Фінляндії, Іспанії, Мексиці, Польщі, ну і звісно – в Україні! Ми розповідали англійською мовою про Різдвяні традиції та звичаї цих країн. Було надзвичайно атмосферно, цікаво та пізнавально.
🎄Сьогодні у стінах Коледжу пролунали такі пісні як: “Let is snow”, “Last Christmas”, “Snowman”, “Rockin’ Around The Christmas Tree”, “Joulupukki”, “Happy New Year”, “Feliz Navidad”
Не обійшлося й без колядок “Хай Ісус мале дитя”, “Зірка яскрава в небі тривожному”, а колядку “Свята ніч” колядували аж на 3-ох мовах.
Свято вдалося, це було феєрично!
Дякуємо викладачам за організацію, учасним дійства за активність, та глядачам за приділений час!
Джавала Ірина, голова студради Коледжу
Більше фото і відео на сторінці Коледжу у фейсбуці