Відбулася студентська конференція на тему: ” Перша медична допомога при нещасних випадках”

28.04.2023 | 17:22
26 квітня 2023р.  в Педагогічний фаховий коледж ЛНУ ім. Івана Франка відбулася студентська конференція на тему:
“Перша медична допомога при нещасних випадках”.
Хочемо подякувати за організацію Сулим Ользі Іванівні – заступнику директора з навчально-виховної роботи та Гриньо Людмилі Ярославівні – викладачці, студентам і усім присутнім за те, що збагатили і продемонстрували свої знання такою важливою інформацією.
Вміння ПРАВИЛЬНО надати першу медичну допомогу до приїзду медиків може врятувати життя. Воно завжди є важливим, а особливо зараз! Було дуже пізнавально! Бережіть себе та будьте здорові!
                                                                                                              Марія ІВАНЕВИЧ студентка