Відбулась зустріч студентів з працівницею КУ “Центр соціальної підтримки дітей та сімей “Рідні””

24.03.2023 | 13:29

23 березня 2023 року відбулася зустріч студентів Педагогічний фаховий коледж ЛНУ ім. Івана Франка з засновницею Центру соціальної підтримки дітей та сімей ” Рідні”. Центр соціальної підтримки дітей та сімей “Рідні”-це комунальна установа, заснована Львівською міською радою у партнерстві з благодійним фондом “Рідні “. Місія центру: відстоювання рівних прав та можливостей для кожної дитини; можливостей будувати своє щастя; сприяти, щоб кожна дитина мала доступ до якісної медицини, освіти, дозвілля; мінімізувати суспільні негаразди, створюючи кращі умови для дітей. Центр надає підтримку дітям, які тимчасово перебувають у відділенні ” Термінове влаштування дітей”, а також працює з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах в межах роботи відділення ” Служба підтримки сім’ї”. Студенти Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка щиро вдячні сестрі Юлії за змістовну лекцію.

Марія ВЕРХОЛЯК, викладач соціальної педагогіки