Відбулась зустріч “Традиції святкування Різдва в країнах Європи”

20.12.2022 | 13:34
9 грудня 2022 року  викладачі іноземних мов та студенти Коледжу  провели зустріч “Традиції святкування Різдва в країнах Європи”. У заході взяли участь викладачі Сорока Галина Михайлівна та Гульченко Світлана Геннадіївна.   Студенти групи ШКВ-21 (спеціальність 013 Початкова освіта)  презентували нам нашу рідну  Україну.  Вони  виконали   відому на весь світ щедрівку  “Щедрик”  українською та англійською мовами.
ШКВ-22 виступили  з представленням “Різдво в Німеччині” та подарували нам пісню “All I want for Christmas is you”.
Група ДШВ-11 (спеціальність 012 Дошкільна освіта)  занурила нас в “Різдво в Британії” та поділитися цікавими фактами про неї.
ШКВ-11 розкрили нам найсмачніше,що є у кожній країні – святкові страви кожного куточку світу.
Студенти групи ДШС-21  розповіли про Різдво у Фінляндії , у їх виконанні прозвучала всім відома пісня Jingle Bells. На завершення всі присутні заколядували разом.
Віримо в нашу перемогу! Слава Україні!!!