Відбулась урочиста академія з нагоди завершення навчання студентами педагогічного та природничого напрямів

26.06.2021 | 07:01

Для кожного із цьогорічних випускників два  стрімких, цікавих, захопливих роки студентського життя промайнули, як одна мить. Впродовж цього шляху вони зуміли довести самі собі, що їх невпинна праця може здолати будь-які перешкоди і забезпечити бажаний результат  – стати чудовими спеціалістами.  Ціль, яку вони переслідували, була варта таких зусиль. Враховуючи  обставини світової пандемії COVID-19,    урочиста академія з нагоди завершення навчання відбулась онлайн з використанням застосунку  Microsoft Teams.

З вітальним словом до присутніх звернулись заступник директора  з навчальної роботи Сулим О.І., заступник директора з виховної роботи Лесів М.С., завідувач відділення  педагогічної освіти Шукалович А.М., а також голови циклових комісій викладачів та керівники груп.

Студенти підготували слова подяки, відео та презентації про студентські роки у Коледжі.

Вся коледжівська родина вітає студентів випуску 2021 року ВСП “Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Фоанка” із успішним завершенням навчання  та бажає їм подальшої успішної реалізації себе у навчанні та професійній діяльності.

Відео зустрічі можна переглянути на сторінці Коледжу у Фуйсбук.

Сенич Галина, завідувач лабораторії

Фото Галати Д.Р., Нестер М.В.