Відбулась урочиста академія з нагоди завершення навчального року

29.06.2022 | 08:35

Випускники 22-го року
Студентські роки зруйнував ковід, спалила війна
Мрії перетворилися на попіл
Замість музики сирена луна
Випускникам 22-го року
Зруйнувала світанок війна
Хтось притулок знайшов у Європі
А когось захистила стіна
Випускники 22-го року-
Ви сонця зустрінете схід
Відсвяткуєте випускний зачекати лиш трішки вам слід
Ви збудуєте іншу країну, Україну відродите всю
Ви є цвітом найкращої нації, випускники Коледжу  ЛНУ.

Для кожного із цьогорічних випускників педагогічного та природничого відділення два(три) стрімких, цікавих, захопливих роки студентського життя промайнули, як одна мить. Впродовж цього шляху вони зуміли довести самі собі, що їх невпинна праця може здолати будь-які перешкоди і забезпечити бажаний результат – стати мододшими фаховими бакалаврами, хорошими спеціалістами. І ціль, яку вони досягли, була варта таких зусиль.

Враховуючи  обставини пов’язані з   російською агресією Урочиста академія з нагоди завершення навчання відбулась онлайн з використанням застосунку  Microsoft Teams.

З вітальним словом до присутніх звернулись в.о.директора, доцент Сурмач О.І., заступник директора з виховної роботи Лесів М.С., завідувач відділення  педагогічної освіти Шукалович А.М., а також голови циклових комісій викладачів та керівники груп.

Студенти підготували слова подяки, відео та презентації про студентські роки у Коледжі.

Ведучими заходу були Вікторія Хрущ, голова профбюро студенті, Софія Вовк, заступник готови Студентської ради.

Вся коледжівська родина вітає студентів випуску 2022 року ВСП “Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Фоанка” із успішним завершенням навчання  та бажає їм подальшої успішної реалізації себе у навчанні та професійній діяльності.

Відеопрезентації студентів  можна переглянути на сторінці Коледжу у Фуйсбук

Галина Сенич, завідувачка лабораторії, фото Мар’яни  Нестер