Відбулась  студентська конференція «Актуальний досвід дошкілля: Україна і світ», присвячена Всеукраїнському дню дошкілля

01.10.2021 | 16:52

28 вересня 2021 року відбулась  студентська конференція «Актуальний досвід дошкілля: Україна і світ», присвячена Всеукраїнському дню дошкілля.   З вітальним словом до присутніх звернулась Сурмач Оксана Іванівна, кандидат історичних наук, доцент, в.о.директора  Педагогічного фахового коледжу, привітала усіх з Днем Дошкілля та побажала плідної праці.

З доповідями виступили студенти другого курсу відділення педагогічної освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта:

Дошкілля Франції Гук Анастасія, студентка групи ДШВ – 22.

Заклади дошкільної освіти Польщі Лібич Уляна, студентка групи ДШВ – 21.

Дошкільна освіта в Туреччині Хрущ Вікторія, студентка групи ДШВ – 21.

Дошкілля в Англії Підчеха Марія , студентка групи ДШВ – 21.

Музичне виховання в Японії та Україні Гарван Андріана, студентка групи ДШВ – 22.

Дошкільна освіта в Японії Дида Юліана, Свистович Дарина, студентки  групи ДШВ – 22.

Розвиток дошкільної освіти в США Пилипів Вікторія, студентка групи ДШВ – 21.

Розвиток дошкільної освіти в Китаї Проц Оксана, студентка групи ДШВ – 21.

З музичними вітаннями для учасників конференції виступили  вихованці музичної школи імені Лисенка.

Організували і провели захід викладачі циклової комісії  фахових дисциплін дошкільної освіти , голова циклової комісії –  Кос Леся Володимирівна,  викладач-методист.

Сенич Галина, завідувач лабораторії.