Відбулась англомовна екскурсія у Львівський національний літературно-меморіальний музей І. Франка “Дім Франка”

28.04.2023 | 17:07

27 квітня 2023 року викладач Сорока Галина Михайлівна разом зі здобувачами І курсу освітнього рівня молодшого фахового бакалавра: “Дошкільна освіта”, “Початкова освіта “, “Соціальна робота” відвідали англомовну екскурсію у Львівській національній літературно-меморіальний музей І. Франка “Дім Франка”. Ми мали можливість послухати цікаві факти з життя родини письменника у Львові, побачити предмети побуту та одяг початку ХХ століття. У музеї також представлені фрагменти рукописів І. Франка та фото членів родини й друзів відомого діяча. Завдяки екскурсії нам вдалося не лише вдосконалити навички аудіювання та усного мовлення англійською мовою, а й подумки поринути в епоху української інтеліґенції початку ХХ століття. Ми немовби пережили всі ці емоції і відчуття, які траплялись з цією родиною на життєвому шляху! Склалось враження, що Іван Франко з хвилини на хвилину повернеться туди і ми матимемо змогу з ним поспілкуватись! Все було продумано дуже тонко, до деталей!

Щиро вдячні працівникам музею та нашому коледжу за таку чудову можливість!💙💛

Марія ІВАНЕВИЧ студентка