Участь у заходах з нагоди 157-ї річниці перепоховання Кобзаря в Україні

25.05.2018 | 12:49

22 травня минуло 157 років від дня перепоховання Тараса Шевченка з Петербурга на Дніпрові кручі, як заповідав Великий Кобзар.

З цієї нагоди у Львові відбулося покладання квітів до пам’ятника Кобзареві, яке організувало Львівське обласне відділення Товариства «Просвіта».

В урочистостях, що відбувалися у цей день біля пам‘ятника Тарасові Шевченку, взяли участь діячі культури, громадські діячі, представники громадських організацій, навчальних закладів м. Львова, зокремавикладачі та студенти Педагогічного коледжу  Львівського національного  університету імені Івана Франка.

Після виконання Державного Гімну України до присутнім звернувся голова «Просвіти» Львівщини Ярослав Пітко, прозвучали виступи представників громадських організацій, освітніх установ.

У концерті, який відбувся на площі, виступили студенти Коледжу: Бабій Люба(ДШВ-21) виконала авторський вірш та на завершення заходу  Вікторія Михальчук (ДШС-11) прочитала “Заповіт”.

Відео виступів можна переглянути на сторінці Коледжу  https://www.facebook.com/groups/869944306398718/

Сенич Галина, завідувач лабораторії