Участь у воркшопі “ІННОВАЦІЇ В УНІВЕРСИТЕТСЬКІЙ ОСВІТІ ТА МЕНЕДЖМЕНТІ: ТРАНСФЕР ТЕХНОЛОГІЙ КРІЗЬ КОРДОНИ”

13.12.2019 | 15:09

2-5 грудня 2019 р. у Львівському національному університеті  ім.Івана Франка відбувся воркшоп для викладачів та університетського менеджменту “ІННОВАЦІЇ В УНІВЕРСИТЕТСЬКІЙ ОСВІТІ ТА МЕНЕДЖМЕНТІ: ТРАНСФЕР ТЕХНОЛОГІЙ КРІЗЬ КОРДОНИ”, на якому обговорювались питання покращення якості та актуальності навчальних програм в університетах-партнерах, розширення пропозиції та змісту курсів у сфері міждисциплінарного трансферу технологій у формі традиційного, змішаного та дистанційного навчання, зміцнення інституційного управління університетом для трансферу технологій з розвитком лідерських навичок, отримання досвіду міжнародного співробітництва у сфері інноваційного розвитку.

Участь у заході взяли викладачі Педагогічного коледжу Сенич Г.Б. та Соболевська О.Б. Дякуємо спікерам та організаторам.

.