Участь у відкритті першого в Україні абілітаційного центру для ветеранів та цивільних

11.03.2024 | 11:09

07 березня 2024 року в рамках вивчення навчальних дисциплін: “Соціальна педагогіка” та “Методика організації волонтерської діяльності” (викладач Верхоляк М.Р.) студенти І курсу  спеціальності 231 Соціальна робота Педагогічного фахового коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка були присутні на відкритті першого в Україні абілітаційного центру для ветеранів та цивільних. Це ініціатива Альянсу громадського здоров’я у співпраці з Національним реабілітаційним центром НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN). Центр є перехідним безбар’єрним простором, що дає можливість безпечно пережити досвід війни, щоб рухатися далі. Тут отримуватимуть нові навички ветерани та цивільні, які вже пройшли фізичну реабілітацію у центрі НЕЗЛАМНІ та потребують адаптації до нових умов життя. Керівник психосоціального напрямку центру НЕЗЛАМНІ Олег Березюк переконаний, що такі абілітаційні центри мають бути при кожній реабілітаційній установі.

Сенич Галина, завідувач лабораторії