Участь у вечорі пам‘яті «Катерина Грушевська – спалах зорі»

31.03.2023 | 11:20
Вчора, 30 березня, у Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові відбувся вечір пам’яті Катерини Грушевської ­– етносоціологині, фольклористки, етнографині, культурологині, єдиної доньки Михайла та Марії Грушевських.Катерина Грушевська померла у березні 1943 року, у Темлазі (росія). Вона була талановитою дослідницею українського героїчного епосу, авторкою Корпусу українських народних дум – праці, яку до цього часу ніхто не перевершив.

Участь у заході взяли студенти ВСП «Педагогічного фахового коледжу ЛНУ ім. Івана Франка» спеціальності музеєзнавство і   мали можливість оглянути унікальні матеріали із фондової збірки музею, за що щиро дякуємо організаторам виставки. Отримали велике задоволення від душевного виконання дум Ярославом Криськом і Тарасом Дороцьким.

Ще раз щиро дякуємо працівникам музею Михайла Грушевського у м. Львові за проведення змістовно заходу!

Сніжана Михайлів, студентка 4 курсу спеціальності 027 Музеєзнавство, пам’яткознавство

Більше фото та відео на сторінці Коледжу у фейсбуці.