Участь у “Таборі підприємництва” від Junior Achievement Urkaine

24.10.2022 | 12:54

20-21 жовтня ц.р. студенти ВСП “Педагогічний фаховий коледж ЛНУ імені Івана Франка” спеціальностей “Комп’ютерні науки” та “Екологія” під керівництвом викладача Г.М.Химочки прийняли активну участь у “Таборі підприємництва” від Junior Achievement Urkaine, де мали можливість отримати актуальні знання з підприємницької діяльності, навчилися працювати в команді, опанували навички у створенні бізнес-ідеї та успішно її презентували.
Проєкт реалізовувався Громадською організацією JA Europe за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням уряду Німеччини.

Галина ХИМОЧКА, викладач