Участь у студентській науково-пошуковій конференції «Економічна теорія та економічна політика: сьогодення та перспективи розвитку»

25.02.2019 | 15:41

20 лютого 2019 року у Львівському коледжі індустрії моди Київського національного університету технологій та дизайну відбулося засідання методичного об’єднання викладачів економічної теорії (політичної економії) ВНЗ I-II рівнів акредитації Львівської області (голова методичного об’єднання  методист, викладач Львівського коледжу індустрії моди КНУТД  Мовчан Віра Петрівна) у формі студентської науково-пошукової конференції «Економічна теорія та економічна політика: сьогодення та перспективи розвитку».
Метою конференції було обговорення актуальних проблем економічної теорії, сучасних проблем економічної політики та практики господарювання, впливу держави на економіку для забезпечення соціально-економічного розвитку України,
Робота конференції здійснювалася за такими напрямками:
• Актуальні проблеми економічної теорії та перспективи розвитку
• Особливості економічної політики в Україні
• Проблеми та перспективи економічного розвитку України
Участь у роботі конференції взяли студенти Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка  спеціальності дошкільна освіта Кузьмич  Ольга з доповіддю  «Проблеми економічної політики: теоретичні засади та український контекст» та Байцар Марта Ігорівна з доповіддю  «Актуальні питання працевлаштування молоді в Україні».
По завершенню студентам було вручено сертифікати, їх науковим керівниками – подяки за підготовку студентів до участі конференції.

Сенич Г.Б., викладач економічної теорії