Участь у семінарі «Українська мова як іноземна у професійній діяльності»

13.12.2019 | 15:18

Викладачі української мови та літератури Педагогічного коледжу ЛНУ ім.Івана Франка Деміхова С.В. і Соболевська О.Б. взяли участь у Міжнародному науково-практичному семінарі «Українська мова як іноземна у професійній діяльності», що організував Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК).

У фокусі уваги МІОКу традиційно є українська мова як іноземна. На четвертому із серії запланованих цьогорічних семінарів говорили про сфери використання української мови. Це був ще один із важливих кроків на зустріч масштабному заходу, який відбудеться у червні 2020 року – бієнале «Українська мова у світі».

На семінарі обговорювали питання:

• Чи є українська мова мовою професійного спілкування?
  • Як використовують українську мову у різних сферах: медичній, технічній, гуманітарній?
  • Чи є українська мова мовою бізнесу та дипломатії?
  • Чи допомагає знання української мови збудувати кар’єру?

Учасниками заходу були представники  провідних університетів України (Києва, Запоріжжя, Черкас, Вінниці, Львова) та фахівці з-за кордону (Болгарії, Великої Британії, США, Туреччини).

Семінар відбувся за участі народної депутатки Верховної Ради України VIII скликання, професорки Оксани Юринець.