Участь у проєкті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

13.11.2020 | 11:06

Команда проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси, запропонувала участь у проєкті викладачам Педагогічного фахового коледжу ЛНУ імені Івана Франка

Учасникам проєкту було запропоновано:

• базове навчання інфомедійної грамотності (дві практичні онлайн-сесії);
  • онлайн-навчання щодо методології інтеграції інфомедійної грамотності в навчальний процес (9 шляхів);
  • онлайн-навчання з інтеграції інфомедійної грамотності у різні предмети;
  • відеокурс щодо онлайн інструментів в освітньому процесі.

Метою реалізації проєкту є включення навичок критичного сприйняття інформації до навчальних програм ЗВО та ІППО як сталої частини стандартного навчального процесу. Команда проєкту надає методичну підтримку освітянам під час інтеграції інфомедійної грамотності в навчальні матеріали для роботи з вчителями та студентами різних спеціалізацій. Окрім того, викладачі та вчителі мають постійний доступ до матеріалів проєкту для вільного використання.

І от -перші результати- надіслано сертифікати за успішну участь  у першому етапі! Вітаємо!

Шукалович Анна

Соболевська Оксана