Участь студентів спеціальності 027 «Музеєзнавство, пам’яткознавство» у проекті “Музейний світ”

06.10.2020 | 10:18

2 жовтня 2020 року студенти 2 курсу спеціальності 027 «Музеєзнавство, пам’яткознавство» Відокремленого структурного підрозділу «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка» під керівництвом викладача, канд. пед. наук Проц Марти Орестівни долучилися до проекту «Музейний всесвіт» у співпраці з Львівською національною галереєю мистецтв імені Б.Г. Возницького та Львівською обласною бібліотекою для дітей «Левеня».

Студенти із захопленням прослухали першу лекцію «Від мусейону до музею» працівника Львівською національною галереєю мистецтв імені Б.Г. Возницького Жанни Спиридонової.

Із нетерпінням чекаємо наступної лекції!

Викладач, канд. пед. наук Марта Проц