Участь у інтерактивній майстерці від Міжнародного освітнього центру Insight «Практичні інструменти ефективного уроку»

04.03.2019 | 13:02

2 березня 2019 р. на базі Креативної Міжнародної Дитячої Школи у Львові відбулася інтерактивна майстерка для сучасних педагогів від Міжнародного освітнього центру Insight «Практичні інструменти ефективного уроку».
Педагоги отримали багато корисної інформації про те, як зробити урок цікавим, насиченим і результативним, які інструменти потрібно застосувати, щоб дітям було цікаво та заняття приносили результат. Учасники майстер-класу активно опрацювали в групах конкретні інструменти для актуалізації знань учнів, запам’ятовування, формування вміння аналізувати події, ситуації; прийоми критичного мислення, інструменти бізнесу, що працюють в освіті.

Спікером заходу була Олені Павлюк, вчитель математики вищої категорії КМДШ.

Поряд з досвітченими педагогами Львова участь у заході взяла студентка ІІ курсу спеціальності початкова освіта Педагогічного коледжу Львівського національного університету ім.І.Франка Вероніка Луньо.

За матеріалами Олександри Гарбуз, вчителя початкової школи №53

Більше фото на стор Коледжу :https://www.facebook.com/groups/869944306398718/