У Львівському університеті завершився Future bachelors marathon 2023

19.07.2023 | 16:58

Сьогодні наші вступники вже безпосередньо на порозі вибору свого майбутнього. Цей вибір, звичайно, є складним, адже потрібно вивчити та проаналізувати чимало інформації, зважити все і обрати той напрям та професію, які надалі стануть справою усього життя. Саме тому Львівський університет організував та провів чотириденний марафон майбутніх бакалаврів – Future bachelors marathon 2023 – який був покликаний надати нашим абітурієнтам якнайбільше важливої інформації стосовно умов вступу, освітніх програм, поселення в гуртожитки, військового обліку, написання мотиваційного листа, особливостей студентського життя та навчання.

Упродовж цих чотирьох днів наші абітурієнти мали змогу поспілкуватися з першим проректором Львівського університету Андрієм Федоровичем Гукалюком, відповідальним секретарем приймальної комісії Наталією Міщук, представниками адміністрації та студентства 19 факультетів Львівського університету та педагогічного фахового коледжу, головами провідних студентських організацій: Профкому студентів та Студентського уряду, – заступником керівника Студмістечка, керівником Відділу військового обліку.

У перший день нашого Future bachelors marathon 2023 абітурієнтів привітав перший проректор Львівського університету Андрій Гукалюк. “Ми впевнені, що такі події дуже важливі, зокрема коли вони відбуваються саме напередодні подачі заяв. Адже впродовж цього Марафону наші вступники мали змогу ще раз пригадати собі алгоритм дій та прослухати презентації всіх факультетів, почути про написання мотиваційного листа, залишити свої запитання до приймальної комісії тощо. І врешті-решт сьогодні вони можуть значно простіше дивитися на процес вступної кампанії, а, можливо, саме за ці дні хтось зробив свій вирішальний вибір на користь того чи іншого факультету або спеціальності”, – переконаний Андрій Федорович.

Також до слухачів з інформативними доповідями-презентаціями звернулася відповідальний секретар приймальної комісії Наталія Міщук та 5 факультетів. Факультет журналістики представили заступники декана Андрій Яценко, Наталія Шайда та голова профбюро Софія Сиванич, факультет культури та мистецтв – відповідальна за профорієнтацію доц. Софія Роса-Лаврентій та голова профбюро Адріана Кринська, факультет педагогічної освіти – голова профбюро Єлизавета Оленська й голова студентської ради Каріна Шевчук, філософський факультет – представниці студентського самоврядування Катерина Найдьон та Карина Степаненко, педагогічний фаховий коледж – відповідальна за профорієнтаційну роботу  Галина Сенич та в.о голови студентської ради Джавала Ірина.

Організатор події та автор статті – Центр маркетингу та розвитку Університету

Прес центр Університету

Відео на сторінці Коледжу у фейсбук