“У кожного з нас свій шлях до Шевченка”

12.03.2020 | 14:28

Щороку в Україні відзначають Шевченківські дні 9 і 10 березня, які припадають на роковини народження і смерті  Тараса Шевченка. У 2020 році Україна відзначає 206 річницю з дня народження великого українського  поета. Вшанувати пам’ять і пізнати творчість генія українського народу в ці дні може кожен бажаючий.

Студенти  першого курсу спеціальності “Початкова освіта” разом з викладачем української мови Соболевською О.Б. вивчали біографію і твори Тараса Шевченка  з допомогою розв’язування тематичного кросворду. “У кожного з нас свій шлях до Шевченка. У когось – через поезію, прозу, живопис, фотографію, а нас був – через загадкове перехрещування слів”, – зазначила  Христина Хім’як, студентка групи.

Сенич Галина, завідувач лабораторії