У Коледжі відбулось відкрите заняття на тему “Засідання Ради БЕЗПЕКИ ООН з прав жінок”

30.11.2021 | 19:49

26 листопада 2021 р.  відбулось заняття на основі  інтерактивної  навчальної технології  “Симуляційні ігри” у формі  “Засідання Ради БЕЗПЕКИ ООН з прав жінок”.   Відкриту пару  провела зі своїми студентами викладач англійської мови Олена Гуляйгородська.  Дистанційний формат проведення засідання довів, що все можливо, коли є бажання! Засідання проводилось виключно англійською мовою. Групи –делегати Дшс-11, ДШС- 21, ШКВ-11, ДШВ-11, 12.

Тема заняття:  права жінок у світі. Студенти опрацьовували дане питання в країні, яка випала їм при жеребкуванні. Готували доповідь- презентацію на 3 хвилини, визначачені регламентом. Обговорили правила проведення засідань Ради Безпеки ООН. На завершення прийняли Резолюцію щодо вирішення даного питання. Одноголосно!

Діана Ціхоцька, студентка групи ДШС-21