Творча зустріч з поетом НАТАЛІЄЮ КРІСМАН “ГОВОРИ”

10.03.2023 | 09:04
07 березня 2023 року Львіська обласна науково-педагогічна бібліотека організувала творчу зустріч з поетом НАТАЛІЄЮ КРІСМАН з глибоко промовистою назвою”ГОВОРИ”.На зустріч були запрошені викладачі й здобувачі ВСП”Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана.
Говорили,проговорювали,слухали,співпереживали…
Автор презентувала книгу поезій”Протуберанці душ”:421 вірш та поетична мініатюра.У поезії правда,живі емоції,відкриті почуття,віра в сонячне майбутнє.
Спинись на мить,поглянь в душі глибини-
А скільки в тобі світла і добра?
На що готовий ти для України?
Душевно,емоційно забарвлено,глибоко патріотично,високо риторично звучала поезія у виконанні поета.
Музичним забарвленням було виконання пісень Романом Івасівим і Романом Микитюком.
Лише відчайдухи
Змінити на краще світ зможуть.
Зміцній і ти Духом,
Вір:завтра