Цінуємо, вивчаємо творчість Марії Примаченко

03.10.2022 | 14:42

Студенти Коледжу   відвідали виставку  робіт знаменитої народної художниці Марії Примаченко “Дарю Україні!” в Національному музеї імені Андрія Шептицького.

В експозиції у п’яти залах представлено шість робіт Примаченко із фонду львівського музею та 82 роботи з приватної колекції київського мистецтвознавця, академіка Едуарда Димшиця. Дослідник збирав їх упродовж останніх тридцяти років. Більшість робіт він придбав у родини художниці, в її батьківській оселі в селі Болотня.

Переважна частина експонованих композицій репрезентують пізній період творчості мисткині, останнє десятиріччя її життя. Студенти  мали змогу поринути у фантастичний світ дивовижних істот, звірят, птахів, квітів.

Галина Сенич, завідувач лабораторії