Триває навчальна практика у студентів екологів

30.05.2023 | 21:36

Триває навчальна практика у студентів екологів. Сьогодні ми відвідали Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, де нас ознайомили з структурою і діяльністю установи. Начальник відділу біоресурсів та заповідної справи, Інеса Лук’янівна Шемелинець, розповіла про порядок створення територій і об’єктів ПЗФ. Кравець Ігор Мирославович, начальник відділу дозвільної діяльності та моніторингу, ознайомив з порядком видачі дозволів на атмосферні викиди з стаціонарних джерел. Начальник відділу ОВД і СЕО, Назар Любомирович Сорока, детально розповів про завдання і процедуру Оцінки впливу на довкілля і Стратегічної екологічної оцінки, про проблеми які виникають у процесі їх виконання. Також, студентів ознайомили з національною онлайн-платформою ЕкоСистема, яка містить інформацію про стан довкілля.

Олена Луцишин, викладач