«Той, хто пройшов крізь вогонь»

30.10.2018 | 21:41

30 жовтня 2018 року на камерній сцені Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької відбувся показ кінострічки з аудіодискрипцією для незрячих «Той, хто пройшов крізь вогонь», де були присутні студенти груп ДШС-11 та ШКД-21 Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені  Івана Франка.

«Той, хто пройшов крізь вогонь» – це десята кінострічка з аудіодискрипцією, створена командою львів’ян, що стояли біля витоків аудіодискрипції в Україні. У їхньому доробку – понад півсотні мультиплікаційних і 10 художніх та документальних фільмів, а також низка театральних вистав. Значною перевагою фільмів з аудіодискрипцією є те, що їх одночасно можуть дивитись зрячі глядачі та особи з важкими вадами зору, для яких і створюється аудіодискрипція – спеціальний закадровий коментар, що описує зображення на екрані”, – розповіла Оксана Потимко.

Автор аудіодискрипції та диктор – народна артистка України Олександра Бонковська; звукорежисер – Володимир Сватенко; консультант і автор проекту – Оксана Потимко.

Соболевська О.Б.,

керівник академгруп ДШС-11, ШКД-21