СВЯТО МИКОЛАЯ

19.12.2016 | 22:51

19 грудня 2016 року в рамках декади циклової комісії  викладачів педагогіки та психології на базі спеціалізованої СЗШ № 52 ім.М.Лобачевського відбулося Свято Миколая, яке підготували і провели під керівництвом викладача фахових дисциплін соціальної педагогіки, керівника підгрупи практикантів Педагогічного коледжу, асистента кафедри корекційної педагогіки та інклюзії факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка Верхоляк Марії Романівни студенти ІІ-го курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка:  Мар’яна Костів, Юлія Буцин, Юрій Копалишин, Світлана Ковальчук, Вероніка Кутна.

Цієї ночі як ніколи

Радіє ліс, радіє поле,

На небі музика весела,

Радіють всі міста і села.

Це ж Миколая нині свято,

Роботи в нього пребагато:

Прийти до кожної хатини,

Із подарунком для дитини.

Учні другого класу для Святого Миколая підготували виставу-казку «Рукавичка»,  виконали пісні про це  благодійне свято.

Серцева Галина Петрівна, завуч початкової школи подякувала              Верхоляк М.С., студентам Коледжу, учителям та учням за проведений святковий захід.

Романа Михайлишин, голова циклової комісії викладачів педагогіки та психології

Фото Мар’яни Костів