Свято дошкілля

02.10.2017 | 20:06

28 вересня у Коледжі відбулася святкова зустріч «Всі ми родом із дитинства».

День дошкілля в Україні відзначається наприкінці вересня тоді, коли землю уже студять холодні тумани, а дитячі засмаглі личка ще нагадують про тепле літо.

З Днем дошкілля вітає Україна,

Усіх, хто світлом простеляє путь,

Для кого головне в житті – Дитина,

Її освіта і духовна суть.

Хто до дітей приходить не на службу –

На добру зустріч з нашим майбуттям,

Хто їм несе щодня любов і дружбу

І просто віддає своє життя.

Нехай дарують радість вихованці

І мудрість Вашу далі понесуть,

І серед них нехай зростуть обранці,

Щоб світлом простеляти людям путь!

Сурмач Оксана Іванівна,  директор Коледжу, кандидат історичних наук, доцент привітала студентів і викладачів із святом.

Впродовж святкової зустрічі звучали вірші про вихователя, про дітей у виконанні студентів другого курсу.

Вірш «Маленькі дітки – це світло яскраве» виконала автор Люба Бабій.

У  виконанні студентки першого курсу Мазур Вікторії прозвучав вірш «Любіть дітей», який написала Пирч Мар′яна, випускниця 2017 р.

Шанованими гостями на святі були випускники Штойко Анастасія, методист ДНЗ №165 та Замостна Ольга, вихователь ДНЗ № 78 м.Львова.

З настановами і порадами до студентів 1 і 2  курсів звернулася випускниця нашого закладу спеціальності «Дошкільне виховання», а зараз магістр педагогіки, відмінник освіти України, викладач-методист, методист Педагогічного коледжу Михайлишин Рома Романівна.

Окрасою святкової зустрічі був виступ вихованців Навчально-виховного комплексу «Один, два, три» (музичний керівник Гомечко А.І., вихователь Кужим І.Ф.)

Для усіх присутніх прозвучали музичні вітання: «Малесенькі долоньки»   (Тетяна Коршунова), «Дитинства світ» (Ліліана Яйко), «Черемшини цвіт» (Тетяна Вовк),  «Тобі країно» (Ольга Стебелко ), «А я бажаю вам добра» (Тетяна Кавкун).

Свято дошкілля – це свято тих, хто навчає, і тих, хто навчається, тому дитинство не кінчається. Студенти Коршунова Т., Яйко Л., Вовк Т. для усіх, хто причетний до дошкілля, заспівали пісню «Дитинство не кінчається» (концертмейстер Каспрук І.М.).

Здивували всіх букети троянд з осіннього листя, виготовлені під керівництвом Нежури Т.В., викладача художньої праці, якими першокурсники привітали своїх наставників.

Ведучими свята були Марія Грет та Василина Біб.

Горить Дошкілля зірка у небесній млі. Ми мріємо про те, щоб вона ніколи не згасла…

Леся Кос, завідувач відділення дошкільної освіти