Студенти відвідали виставку «Україна Фотія Красицького», яка приурочена до 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

03.04.2024 | 20:40
У рамках дисципліни “Образотворче мистецтво з методикою навчання” групи ШКВ-11 та ШКВ-21 відвідали навчальну екскурсію в Національний музей імені А.Шептицького, виставка «Україна Фотія Красицького», приурочений до 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка! Виставковий проєкт «Україна Фотія Красицького» висвітлює творчість митця як живописця зі самобутнім народним світоглядом, майстра жанрових картин із народного життя та мальовничих пейзажів рідної природи, талановитого творця портретів видатних діячів української культури, графіка, педагога, автора навчальних посібників із малювання.
На виставці репрезентовано понад сорок живописних і графічних творів Ф. Красицького. Головним експонатом є найбільш знана у творчому доробку художника історично-побутова картина «Гість із Запоріжжя».
Було дуже цікава екскурсія з чудовим екскурсоводом, яка передала всі спектри емоцій кожної картини!
Щира вдячність за таку можливість!
Тетяна Дорогобід, студентка